فرهنگی هنری ادبی

لحظه ای با ما باشید

فرهنگی هنری ادبی

لحظه ای با ما باشید

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

ارشد ارتفاعات Sartorial:

آموزش خیاطی سیما عمرانی نخبگان آینده

he Savile Row Academy یک مدرسه خیاطی است که توسط اندرو Ramroop OBE، استاد خیاطی و مدیر موریس Sedwell تاسیس شده، خیاطی از Savile رد.

    

هدف آکادمی حفاظت، ارتقاء و ارتقاء ارزش خیاطی سفارشی است با آموزش خیاطیان مشتاق به بالاترین استانداردهای قابل دسترس.


پس از اتمام این آموزش، فارغ التحصیلان مهارت های مورد نیاز برای تضمین اشتغال در بخش خیاطی را شامل می شود، از جمله در ردیف Savile. دانش آموزانی که تمام چهار مدول را تکمیل می کنند، یک گواهینامه سفارشی سفارشی از آکادمی ردیف اختصاص داده می شوند.آموزش آکادمی توسط استاد خیاطی آموزش دیده و با تکنیک های سنتی طراحی خیاطی دست ساز، ساختاری و برش و هماهنگی با شکل بدن برای سبک آموزش خیاطی سیما عمرانی، ظرافت و راحتی تمرکز دارد.


SRA معیارهای صنعت خود را توسعه داده است - بر اساس استانداردهای اندرو Ramroop Tailoring Standards (ARTS) - که مهارت های مهارت و مهارت های دست ساز مورد نیاز برای رسیدن به معیار برتری برند Savile Row را برآورده می کند.اندرو Ramroop دارای دانش و تجربه گسترده در تدریس برش، اتصالات و خیاطی آموزش در مدرسه لندن برای مدرسه برای دوازده سال است. او بسیاری از جوایز و ادای احترام را دریافت کرده است و در دو مورد، شاگردان وی برنده رقابت معتبر قیچی طلای شده اند.


 

SRA به عنوان یک شرکت محدود و یک موسسه خیریه ثبت شده تاسیس شده است.

آکادمی که در ردیف معروف "Savile Row" واقع شده است، در ژانویه سال 2008 به دانشجویان افتتاح شد. این فرصت منحصر به فرد برای افرادی است که مایل به کسب دانش، مهارت و تجربه لازم برای اشتغال در خانه های خیاطی در سراسر جهان هستند یا برای ایجاد کسب و کار خود را.

    

 

دوره SRA یک برنامه مدولار انعطاف پذیر است و شامل یک مؤسسه پایه و سه مؤسسه آموزشی پیشرفته در برش، اتصالات و اصلاح الگو است. شلوار و جلیقه ساخت؛ و کت / ژاکت ساخت.

 

رزیتا زمانی